Kontakt

ŠOUM – BEST Maribor

Gosposvetska cesta 83, 2000 Maribor, Slovenija

Telefon: +386 2 228 56 25
E-pošta: maribor@BEST.eu.org

Družbena omrežja:
facebook.com/BESTmaribor
twitter.com/BESTmaribor

PRESS:
Materiali za medije


Prikaži večji zemljevid

Predsedstvo

Predsednik

Ljubomir Ristikj

gsm: 00386 41 293 240
email: ljubomir.ristikj@BEST.eu.org

Podpredsednik za FR (vodja OE ŠOUM):

Nejc Babič

gsm: 00386 40 486 739
email: nejc.babic@BEST.eu.org

Tajnica:

Kamelija Chavdarova

gsm: 00386 51 740 536
email: kamelija.chavdarova@BEST.eu.org

Podpredsednik za PR:

Tadej Varl

gsm: 00386 70 233 233
email: tadej.varl@BEST.eu.org

Podpredsednik za HR:

Simona Siljanovska

gsm: 00386 40 624 172
email: simona.siljanovska@BEST.eu.org

Vivaldi – validacija študentov:

Laura Jug

gsm: 00386 51 450 325
email: laura.jug@BEST.eu.org

Informacijske tehnologije:

Tomislav Raknić

gsm: 00386 31 433 851
email: tomislav.raknic@BEST.eu.org

Social Share Counters
© 2017 BEST Maribor | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress